בית / חלומות באות א' / “אני מתתי”

“אני מתתי”

” אני מתתי בחלום שלי אתמול בלילה ”
חלומות מוות יכולים להיות די צורמים ומפחידים כאילו הייתה זו התראה של מותך הקרב שלך או מוות של אדם אהוב . עם זאת , אין צורך להיבהל או להיכנס לפאניקה . ולא אתה לא באמת תמות אם אתה לא תתעורר לפני שאתה תמות בחלום שלך. .
על מנת להבין בצורה טובה יותר את החלום שלך על מוות , חשוב להסתכל על מה שקורה בחיי הערות שלך העשוי לגרום לחלום כזה. .

מוות פירושו התחלות חדשות :
לחלום על מותך מסמל שינויים פנימיים, טרנספורמציה , גילוי עצמי ואת ההתפתחות החיובית שקורית בתוכך או בחיים שלך . אתם עוברים שלב מעבר ונעשים יותר נאורים או רוחנים . שינויים גדולים נמצאים קדימה בשבילכם שבהם אתם עושים התחלה חדשה ומשאירים את העבר מאחור . אם אתה מתחתן או מתגרש , מקודם לתפקיד חדש , עובר לגור במדינה חדשה , אתה עלול להיתקל בחלומות על מותך . אם אתם חולמים על ביום המוות שלכם, אז זה מצביע על כך שאתם לוקחים שליטה על החיים שלכם ועושים התחלה חדשה . אתם רוצים שינוי בחיים שלכם. .
מוות מציין שחלק ממך מת :
באופן מטאפורי , מוות יכול להראות כסוף או סיום להרגלים הישנים שלך , הרגלים רעים , התנהגות הרסנית או היבט אחר של עצמך . אז גסיסה לא תמיד אומרת מוות פיזי , אלא סיום של משהו . בחלומות כאלה , מוות מיוצג לעתים קרובות על ידי מישהו אחר . אז אם אתם חולמים שמישהו מת , אז זה אומר שאתה רוצה להדחיק את ההיבט הזה של עצמך אשר מיוצג על ידי האדם הגוסס . לא משנה מה האדם הזה מייצג אין לו חלק בחיים שלך יותר..

באופן כללי , לחלום על מותו של מישהו מרמז כי הרגשות שלך עבור האדם הם מתים או ששינוי /אבידה משמעותי מתרחש במערכת היחסים שלכם עם אותו אדם . אם אתה רואה זר מת בחלום שלך , אז זה מרמז כי אתה מרגיש מנותק מן השינויים שקורים סביבך . אם אתם חולמים על מותו של ילד , אז זה מציין שאתה צריך להרפות מחוסר הבגרות שלך ולהתחיל להיות רציני יותר . מותו של ילד יכול גם להגיד כי הילד הפנימי שלך הוא חנוק. .
המוות פירושו קריאת השכמה :
האופי המפחיד והמדאיג של המוות כשלעצמו יכול להיות קריאת השכמה של משהו. זוהי הדרך של נפשך לנסות לתפוס את תשומת הלב שלך למשהו נורא בחי העירות שלך שבו אתה צריך לנקוט פעולה . תחשוב איך אתה חש בחלום שלך וחשוב על סיטואציה בחיי העירות שלך שבה הרגשת אותו הדבר.
עבור חלק מהאנשים, חלימה על מותך שלך עשוי לשמש אות אזהרה לבריאות . אולי אתה דוחה ביקור אצל הרופא . או אולי אתה צריך לעשות כמה שינויים לאורח חיים בריא יותר.

.
מוות פירושו התחמקות :
לחלום שאתה מת יכול להגיד שאתה מנסה נואשות להימלט מן הדרישות של חיי היומיום שלך . זה עשוי להיות מלחץ גדול , חובה , אחריות או אולי אתה רוצה לצאת מתוך מערכת יחסים כואבת. .

מוות אומר התמודדות עם מוות :
לחלום על מוות יכול להיות דרך תת המודע שלך להתמודד עם רעיון המוות והתמותה שלך . זה טבעי להיות מודאג לגבי מוות . מתי זה יקרה ? איך זה יקרה ? האם זה יכאב ? לפעמים זה קשה לחשוב על מוות במודע כי זה לא נעים או טאבו או שאתה פשוט לא רוצה לחשוב על זה . כתוצאה מכך , אתה דוחף אותו לתוך התת מודע שלך איפה שזה עשוי לשחק בחלום שלך .
אם מישהו בחייכם הוא חולה סופני או גוסס , אז זה לא מפתיע שמוות יהיה במחשבותיך ובחלום שלך לעתים קרובות יותר. .

מוות פירושו חוסר מאפיינים :
לחלום על מותו של אדם אהוב מרמז כי אתה חסר היבט או איכות מסוימת אשר יש לאחד האהוב . שאל את עצמך מה עושה את האדם הזה מיוחד או מה אתה אוהב בו . האם זאת אותה תכונה שמאוד חסרה לך ביחסים או בנסיבות שלך. .

מוות אומר טינה :
באופן ישיר יותר , חלום על מוות של מישהו כנראה אומר שאתה שומר טינה עמוקה מסויימת כלפי האדם הזה..
לחלום על מישהו שהוא כבר מת :
כדי לראות או לדבר עם המתים בחלום שלך מזהיר שאתה מושפע מאנשים שליליים ומסתובב עם האנשים הלא נכונים . החלום הזה יכול להיות גם דרך בשבילך כדי לפתור את הרגשות שלך עם אלה שהלכו לעולמם . לחלופין , החלום מסמל הפסד חומרני. .
אם אתם חולמים על אדם שמת לפני זמן רב , אז זה מצביע על כך שמצב או מערכת יחסים נוכחית בחייך דומים לאיכויות של הנפטר . החלום עשוי לתאר איך אתה צריך לתת למצב או למערכת היחסים למות ולגמור עם זה. .

אם אתם חולמים על מישהו שנפטר לאחרונה , אז זה אומר שהמוות שלהם הוא עדיין טרי בראש שלכם . אתה עדיין מנסה להבין את הרעיון שהוא או היא באמת נעלמו . אם המת מנסה לגרום לך ללכת למקום איתו או איתה , אז זה אומר שאתה מנסה להבין את מותם . אתה גם לא רוצה להיות לבד. .

לראות ולדבר עם ההורים המתים שלך בחלומות שלך מייצג את הפחדים שלך לאבד אותם או את דרך ההתמודדות שלך עם האובדן. אתה משתמש בחלום שלך כהזדמנות אחרונה להגיד שלום ולהיפרד מהם. .
לראות את אחיך , קרוב משפחה או החבר המת בחיים בחלום שלך מציין כי אתה מתגעגע אליהם ומנסה לחיות מחדש את החוויות הישנות שהיו לך איתם. בניסיון לשמור על קשר עם הקצב של חיי הערות היומיים שלך , החלומות עשויים לשמש המוצא היחיד שלך בהתמודדות והשלמה עם אובדן של אדם אהוב.

לחלום על הילד המת שלך הוא דרך בשבילך לשמור על הילד שלך חי דרך החלומות שלך . להורה זה קשה מאוד לאבד ילד . חלומות כאלה מתרחשים , כי אתה עדיין לא יכול לקבל או להבין איך או מדוע ילדך נלקח ממך כל כך מהר.
חשוב לזכור כי למרות שאדם נפטר , זה לא בהכרח אומר כי מערכת היחסים שלך איתם מתה ; הקשר הוא פשוט שונה עכשיו . חלומות יכולים לשמש כדרך בשבילך כדי לשמור על הקשר ולשמור על מערכת היחסים.
סיכום :
החלום שלך על מוות לא צריך בדרך כלל להילקח פשוטו כמשמעו. תראה את חלום המוות כסמל למשהו בחיים הערים שלך שמשתנה או מסתיים.

אולי יעניין אותך גם

“אני נרדף”

  להיות נרדף בחלום שלך הוא אחד מכמה נושאי חלומות המשותף והוא נובע מתחושות חרדה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *