בית / חלומות באות א' / “אני נרדף”

“אני נרדף”

 

להיות נרדף בחלום שלך הוא אחד מכמה נושאי חלומות המשותף והוא נובע מתחושות חרדה בחיי הערות שלך . בחלומות כאלה , אתה יכול להיות להימלט מן התוקף , חיה , מפלצת או דמות לא ידועה שרוצה לפגוע או אולי להרוג אותך . לחימה או בריחה היא תגובה אינסטינקטיבית לאיום פיזי בסביבה . לכן אך טבעי הוא לברוח או להתחבא או לנסות להערים על הרודף שלך. .

להיות נרדף מסמל הימנעות:
לחלום שאתה נרדף הוא אינדיקציה לכך שאתם נמנעים מכמה בעיות בחיים הערים שלכם . הפעולות בחלום שלך מדגימות כיצד אתה מגיב ללחץ להתמודד עם פחדים , מתח או במצבים שונים . במקום להתעמת עם המצב , יש לך נטייה לברוח מבעיות שלא נוח לך להתמודד עימם. ..

להיות נרדף מסמל צרות אופקים :
אם מישהו רודף אותך בחלום שלך , אז זה יכול להתייחס גם לצרות האופקים שלך . אתה מסרב להודות בנקודת מבט או רעיון מסוים ואתה אפילו לא רוצה לתת מקום ולהאזין לשום דעה שונה משלך. .
להיות נרדף מסמל בריחה מעצמך :
דרך נוספת לנתח את חלום המרדף שלך היא איך הרודף או התוקף יכול להיות היבט של עצמכם. אולי אתה מדכא או דוחה רגשות מסוימים או מאפיינים מסוימים של עצמך . כעס , קנאה , פחד , ואפילו אהבה יכולים להתבטא כדמות מאיימת בחלום שלך . ויכול להיות שאתה מקרין את הרגשות האלה על הרודף הלא ידוע.

מסמל פחד :

בריחה מן התוקף בחלום שלך יכול פשוט לייצג את הפחד שלך מתקיפה . חלומות כאלה שכיחים יותר בקרב נשים מאשר גברים , אשר עשויות להרגיש פגיעות פיזית בסביבתן . כל מה שאתה צריך לעשות זה להפעיל את החדשות ולשמוע סיפורים של אלימות ותקיפה מינית .
אתה זה שרודף :
אם אתה האחד שעושה את המרדפים , אז החלום עשוי לסמן את הרצון ואת השאיפה שלך ללכת אחרי משהו שאתה רוצה , או ללכת אחרי מישהו שאתה רוצה . מצד שני , זה יכול גם לומר שאתה מפגר מאחור בהיבט כלשהו של החיים שלך וצריך להדביק את הקצב שלך לאחרים. .

סיכום:
בהבנת חלומך על היותך נרדף , שאל את עצמך מי רודף אותך , כך שתוכל להשיג הבנה טובה יותר . ממה אתה בורח ? תסתובב ותתעמת עם הרודפים שלך ותשאל אותם למה הם רודפים אותך .

תיקחו בחשבון את המרחק או הפער ביניכם לבין הרודף שלכם . זה מצביע על הקרבה שלכם לנושא . אם הרודף משיג אותך, אז זה מצביע על כך שהבעיה לא הולכת להיעלם . הבעיה תקיף אותך, עד שאתה תתעמת ותטפל בה. עם זאת , אם אתה מסוגל להרחיב את הפער בין הרודף שלך , אז אתה יכול להרחיק את עצמך בהצלחה מהבעיה

בעיקרו של דבר , הבעיה נמוגה..

 

אולי יעניין אותך גם

“אני עירום”

”אני עירום ! ” אז אתה ממשיך בשגרת החיים שלך – הולך לבית הספר , ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *