בית / חלומות באות א' / “אני עירום”

“אני עירום”

”אני עירום ! ”
אז אתה ממשיך בשגרת החיים שלך – הולך לבית הספר , מחכה לאוטובוס , קונה בחנות או סתם הולך ברחוב – כאשר פתאום אתה מגלה ששכחת ללבוש מכנסיים או שאתה , תנשום , עירום כביום היוולדך ! לחלום שאתה עירום לחלוטין או באופן חלקי יכול להיות מדאיג , אבל הוא נפוץ מאוד. עירום מסמל מגוון של דברים , בהתאם למצב החיים האמיתי שלך .
עירום מציין פגיעות :
כאשר אתה בלי הבגדים שלך , אתה גם פגיע ביותר . אין שום דבר שאתה יכול להסתתר מאחוריו . לכן החלום עשוי להקביל למצב ער שבו אתה מרגיש חסר אונים או כאשר הורדת את חומות ההגנה שלך לחלוטין . אולי אתה במערכת יחסים שבה אתה שמת את עצמך בסיכון של דחייה .
עירום מציין פחד מחשיפה :
להיות מושפל נוכח ההבנה כי אתה עירום במקום ציבורי עשוי לשקף את הפחד שלך להיחשף ורגשות של בושה . ייתכן שאתה מסתיר משהו וחושש שאחרים יוכלו לראות דרכך. לפיכך , אתם חולם על עצמך עירום !

באופן מטאפורי , בגדים הם אמצעי להסתרה . וזה תלוי בסוג הבגדים שאתה לובש , אתה יכול להסתיר את הזהות שלך או להיות מישהו אחר . אבל בלי הבגדים שלך , הכל בחוץ לעיני כל . אתה נחשף וחשוף מההגנות שלך . לכן חלום העירום שלך עשוי להגיד לך שאתה מנסה להיות מישהו שאתה לא באמת.

עירום מציין חוסר ביטחון:
חלום העירום שלך עשוי גם להצביע על בעיות של חוסר ביטחון . אתה מרגיש שכל העיניים נשואות תמיד עליך – צוחקים עליך , שופטים אותך או מבקרים אותך. .

עירום מציין יהירות :
בכמה חלומות שבהם אתה מוצא את עצמך עירום זה יכול להצביע על היהירות שלך במצב ער מסויים.

עירום מציין תשומת לב :
במקרים מסוימים , לחלום שאתה בעירום מרמז כי אתה מחפש תשומת לב . אתה רוצה לקבל תשומת לב , אבל הולך בשביל זה בדרך הלא נכונה . אתה מושך את תשומת הלב הלא הנכונה לעצמך. .

סיכום:
פעמים רבות, כאשר אתה מבין כי אתה עירום בחלום שלך , נראה שאף אחד אחר לא שם לב . כולם בחלום עסוקים בענייניהם בלי לתת מבט שני על העירום שלך . זה פשוט חוזר ומבהיר כי החששות וחרדות שלך הינן מראה משקפת שלך ; אף אחד לא ישים לב חוץ ממך . ייתכן שאתה מגדיל את המצב ועושה עניין משום דבר.

 

אולי יעניין אותך גם

“אני נרדף”

  להיות נרדף בחלום שלך הוא אחד מכמה נושאי חלומות המשותף והוא נובע מתחושות חרדה ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *