בית

לראות בית בחלומך מציג את עצמך ואת נפשך. חדרים ספציפיים מציגים פנים ספציפיים במוחך. לרוב, עליית הגג מסמלת את הבינה שלך, המרתף מסמל את תת המודע שלך וכו’. אם הבית ריק, זה מעיד על תחושת חוסר ביטחון. אם הבית משתנה, זה מעיד על שינויים אישיים ושינויים באמונות שלך. לחלום שבבית אין קירות מסמל חוסר פרטיות. אתה מרגיש שאנשים חודרים לעניינים שלך מעל הרצוי.

לראות בית נטוש בחלומך מציע שהשארת את העבר מאחור. אתה מוכן להתקדם ולהביט קדימה.

לחלום שאתה מנקה את ביתך מסמן שאתה מנסה  לנקות את ראשך ולהפטר מדרכי חשיבה ישנות. אתה מחפש שיפור עצמי.

אם אתה גר במציאות עם שותפים אך בחלומך אתה גר לבד, זה מעיד על הצורך שלך ביותר עצמאות. עליך לקבל יותר אחריות ולהסתמך על עצמך יותר.

לראות בית ישן והרוס מסמל את האמונות הישנות שלך, הגישות ואת צורת החשיבה שלך. ייתכן שתרחיש מסוים בחייך מחזיר את אותן גישות ומחשבות.

לחלום שאתה בונה בית מציע שאתה צריך לעבוד על פן מסוים של עצמך ולשפר את גופך ומוחך. לחלופין, ייתכן שהחלום מציג את צורת החשיבה המתבגרת שלך.

לראות בית חדש בחלומך מעיד על כך שאתה נכנס לשלב חדש בחייך. אתה מתבגר מבחינה רגשית. אם נעלת את הבית זה מעיד על דחייה וחוסר ביטחון. אתה מרגיש  שאתה נשאר מאחור.

לחלום שהבית מעופף או צף אומר שאינך מרגיש מקורקע. ייתכן שעליך לעשות חשבון נפש.  ייתכן גם שהוא מציג את השאיפות הנעלות שלך.

אולי יעניין אותך גם

בתול

לחלום שאתה בתול מסמל טוהר ופוטנציאל. שים לב שהחלום לא בהכרח מתכוון ממש לבתולים פיזיים, ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *