בית / חלומות באות ה' / “החבר שלי בוגד בי”

“החבר שלי בוגד בי”

 

להיות נבגד/ת בחלום יכול להרגיש לעתים קרובות כל כך אמיתי , שאת בעצם הולכת ומאשימה את בן הזוג שלך , חבר , חברה או אחרים כאלה . חלומות כאלה הם פוגעניים ומטרידים . זה בדרך כלל משאיר אותך מפקפקת במערכת היחסים שלכם. לעתים קרובות חלומות על ניאוף הם לעתים רחוקות על בגידה , אלא יותר על הרגשות שלך של חוסר ביטחון . אז על מה החלום הזה בדיוק?
להיות נבגד סימנים של הזנחה :

חוסר תשומת לב מבן הזוג שלך עלול לעורר חלום שבו בן הזוג שלך מנהל רומן . מאז שהם לא שמים לב אליך , אז את מתחילה לחשוב כי תשומת הלב שלהם מתמקדת במישהו אחר . אולי האחד שלך עובד יותר שעות או מרבה בנסיעות או מבלה זמן רב יותר בחדר הכושר . הכל חף מפשע , אבל המוח החלומי שלך מבטא את משך הזמן רחוק ממך כמו רומן.

להיות נבגד סימנים להערכה עצמית נמוכה :
כאשר אתה מרגיש לא ראוי , לא מספיק או שמה שאתה עושה לא משתווה לציפייה של האחרים , ייתכן שתחלום כי המאהב שלך בוגד בך . יש לך ערך עצמי נמוך ואתה ומרגיש שאין סיבה לאהוב שלך להישאר איתך . שקול עם מי האחד המשמעותי שלך בוגד בחלום שלך . האם זה מישהו שאתה חושב שהוא יותר טוב ממך בדרך כלשהי ? האם הם נאים , יפים , רזים , עשירים, חכמים יותר ממך , וכו.?

 

להיות נבגד סימנים של חוסר אמון:
אמון הוא מרכיב חשוב במערכת יחסים . אם האמון נפגע , אז אתה יכול להביע ספק במערכת היחסים . אחד הספקות האלה יכול להתבטא כחלום של ניאוף. .

להיות נבגד סימנים לבגידה בפועל :
במקרים נדירים , החלום שלך על בגידה עשוי להיות על בגידה בפועל במערכת היחסים שלכם . ייתכן שאתה מתעלם מרמזים אשר תת המודע שלך קולט לציין כי האחד המשמעותי שלך הוא לא לגמרי כנה או אינו מחויב באופן מלא במערכת היחסים . או שאולי היית בהכחשה על הבגידה. .
להיות הבוגד בחלום שלך :
לחלום שאתה האחד המנהל רומן מציע תחושות של אשמה עצמית ובגידה עצמית . אתה התפשרת על האמונות או היושרה שלך . לפעמים הבגידה יכולה להיות לא במערכת היחסים שלך , אלא במצב שבו אתה רימית או היית לא ישר.
.
לחלופין , הרומן שלך עם מישהו אחר יכול להיות על איכות מסויימת באיש הזה שאתה צריך לשלב או להכיר בתוך העצמי שלך . לדוגמה , אם אתה בוגד בבן הזוג שלך עם הבוס שלך , אז החלום יכול לסמל את הרצונות שלך עבור שליטה , כוח וסמכות. .

חלומות בגידה עשויים גם לשקף את עוצמת התשוקה המינית שלך ; אתם בוחנים את תחומי המיניות שלכם . בתרחיש זה , החלום עשוי למעשה לשמש אישור למחויבותך ליחסים שלכם. אם אתה מתקרב לתאריך החתונה שלך , אז זה לא נדיר שיש חלומות על חוויות מיניות עם שותפים אחרים מאשר בן הזוג המיועד שלך . כזה חלום מייצג את החידוש של התשוקה המינית שלך . חשוב לציין כי חלום זה אינו אומר כי אתם תסטו או שהחלום שלך אומר לכם שאתם עם האדם הלא נכון. .

ובכל זאת עוד פרשנות חלום של בגידה שלך מציין כי הצרכים שלך אינם מסופקים על ידי האחד המשמעותי שלך . כתוצאה מכך , אתה מתחיל לחפש במקום אחר . אתה מרגיש שיש משהו יותר טוב שם בחוץ..

סיכום:
למרות שחלומות על בגידה הם בקושי על בגידה בפועל , זה עדיין חשוב לטפל ברגשות שהביאו לחלום הבגידה . תחושות של הזנחה , חוסר ביטחון וחוסר אמון הם דברים שצריך
להתמודד ולדון בהם בכל מערכת יחסים אישית על מנת שהשותפות תגדל . הגיע הזמן להסיר את החומות שלך ולפתוח בדיאלוג עם בן הזוג המשמעותי שלך. .

 

אולי יעניין אותך גם

הליכה

לחלום שאתה הולך בקלות מסמן התקדמות איטית, אך יציבה לעבר המטרות שלך. אתה עובר את ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *