בית / חלומות באות ח' / חבר\ה לשעבר

חבר\ה לשעבר

כאשר אתה חולם שאתה ובן או בת זוגך רבים או מתנשקים או חוזרים למערכת היחסים שלכם, סימן שאדם מסוים בחייכם חווה את אותם הרגשות שאתה חוותה איתם. החלום יכול להעיד שאתה מזהה את אותו הדפוס במערכת היחסים הנוכחית שלך.  מה  שלמדת ממערכת היחסים  הקודמת שלך יכול לסייע לך בפתרון הבעיה הנוכחית.  לחלופין, יכול להיות שאתה חווה דבר טוב שחוותה במערכת היחסים הקודמת.  חלום בו אתה חוזר לבן/בת זוגך לא בהכרח מעיד על רצונך לעשות זאת אלא יכול להיגרם על ידי שינוי גדול בזוגיות הנוכחית שלך ובכמה עברת מאז אותה מערכת יחסים.

בפרט, לראות בעל/אישה לשעבר  מעיד על כך שאתה במצב שאינך רוצה להישאר בו.  זה מסמל שאתה במערכת יחסים או מצב כלשהו  שגורם לך להרגיש לא בנח. לחלופין, אם בחלומך אתה חוזר לאותה מערכת יחסים, ייתכן שאתה חוזר על אותו הדפוס של אותה מערכת יחסים.  אתה חוזר על אותן טעויות ומגיב באותה צורה.

אם אתה חולם שבן/בת זוגך מביעה געגוע, ייתכן שאתה מתגעגע להיבט מסוים של אותה מערכת יחסים.   ייתכן שאירוע שקרה לאחרונה מזכיר לך את אותה מערכת יחסים.  לחלופין, ייתכן שהחלום מעיד על כך שהתגברת על אותה מערכת יחסים.  אם אתה חולם על בן/בת זוג של בן/בת זוגך הנוכחית, מעיד על כך שאתה משווה את עצמך לאותו אדם.  חלומך מעיד על כך שעליך להיזהר מהטעות ששמה קץ לאותה מערכת יחסים.

אם בן/בת זוגך לשעבר מתה, זה מעיד על  כך שרגשותיך לאותו אדם מתו גם הם.

אולי יעניין אותך גם

חתונה

ראיית חתונה בחלומך מסמלת התחלה או מעבר חדש בחיים הנוכחיים שלך.חתונה משקפת את הבעיות שלך ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *