נשיקה

לחלום על נשיקה מציין אהבה, חיבה, שלווה, הרמוניה, ושביעות רצון. בפרט, אם אתה חולם על הנשיקה הראשונה שלך, אז זה יכול להיות רק ציפייה לקראת חווית הנשיקה הראשונה שלך בפועל. החלום הזה הוא גם סמל לאהבה צעירה ורומנטיקה טריה. אולי החלום אומר לך שאתה צריך להזריק קצת יותר רומנטיקה לתוך מערכת היחסים בחיי הערות שלך. לראות אחרים מתנשקים בחלום שלך מציין כי אתה מעורב מדי בחייו של מישהו אחר ובמערכת היחסים שלהם. אתה צריך לתת להם קצת מרחב. אם החלום נגמר כמעט בזה שאתה עומד לנשק מישהו, אז זה מצביע על כך שאתה לא בטוח כיצד הוא או היא באמת מרגישים כלפיך. אתה מחפש איזושהי מערכת יחסים עם אדם זה, אבל אתה לא בטוח לגבי איך להשיגה. אם אתה הטרוסקסואל ואתה חולם שאתה מנשק מישהו מאותו המין, אז זה מייצג קבלה עצמית. אתה מכיר את הצד הנשי או הגברי. לחלום שאתה מנשק את עצמך גם מייצג קבלה עצמית, כמו גם אהבה עצמית. אתה צריך לקבל ולאהוב את מי שאתה, אפילו את הפגמים או החסרונות שלך

לחלום שאתה מנשק את היד או של מישהו או שמישהו מנשק את ידך מסמל כבוד, הערכה והערצה . אם אתה מנשק את הרגל של מישהו , אז זה מציין כבוד וענווה . אם אתה מנשק מישהו על הלחי או מישהו מנשק אותך על הלחי , אז זה מסמל הערצה , אדיבות , ידידות / או כבוד . לחלום כי אתה מנשק מישהו על הצוואר או להיפך מתייחס לתשוקה ותאווה חסרת מעצורים . אתה נכנע לתשוקות הגופניות שלך.

לחלום שאתה מנשק חבר או חברה של מישהו אחר מסמל את משאלתך להיות במערכת יחסים ולחוות את האנרגיה של אהבה . אולי אתה קצת מקנא.
ייתכן כי אתה מתנהג בצורה מינית ורוצה לעורר את התשוקה שלך . לחלופין , החלום מצביע על חוסר כנות מצידך.
לחלום שאתה מנשק את האקס שלך מציין כי אתה מסתכל אחורה על החוויות החיוביות והבילויים שחלקתם באהבה הקודמת שלך . החלום הזה יכול להיות מופעל על ידי שינוי משמעותי במערכת היחסים הנוכחית שלך ועד כמה רחוק אתה הגעת ממערכות יחסים קודמות אלו.

אם אתה מנשק חבר קרוב , אז זה מייצג את הכבוד וההערצה שלך עבור החבר שלך . אתם מחפשים קרבה אינטימית מסויימת שחסרה במערכת היחסים הערה . זה יכול כן או יכול לא להעיד על עניין רומנטי בה או בו.

אם אתם חולמים שאתם מנשקים זר , אז זה מייצג הכרה וקבלה של ההיבט המודחק של עצמך . אם אתה מנושק על ידי אדם זר , אז החלום שלך הוא אחד של גילוי עצמי . אתה צריך לקבל יותר היכרות עם היבט כלשהו של עצמך.
לחלום שאתה מנשק סלבריטאי מציין את הדחף שלך להיות מוצלח . חשב מה האיכויות או סרטים אתה משייך עם סלבריטאי זה עם או מה שעושה סלבריטאי זה למפורסם , רמזים לגבי איפה ובמה אתה רוצה להשיג הצלחה . לחלופין , החלום עשוי רק לייצג את המוקסמות שלך או אובססיה לסלבריטי המסוים הזה  ייתכן שאתה מפנטז על רומנטיקה ואהבה אידיאליסטית.
לחלום שאתה מנשק אויב מסמל בגידה , עוינות , או פיוס עם ידיד כועס . יש גם לקחת בחשבון את האמרה ” זאת הנשיקה של המוות ” . אם מישהו מנסה לנשק אותך בניגוד לרצונך , אז זה אומר שמישהו דוחף את רעיונותיו , אמונותיו ודעותיו בפנים שלך . הוא או היא מכריח אותך לעשות משהו שאתה לא באמת רוצה לעשות . החלום הזה גם יכול להעיד על כך שאתה מסרב לקבל היבט מודחק כלשהו של עצמך.

לחלום על מתן או קבלת נשיקת דמים מסמל את עומק הרגש שלך . אתה לא מתאפק במערכת היחסים שלכם ונוטה לתת את עצמך בצורה מלאה.

אולי יעניין אותך גם

ניצחון

לחלום על נצחון מסמל בטחון ביכולות שלך. אתה מחפש מוטיבציה בסלול שאתה נמצא בו. לפעמים ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *