סקס

חלום על סקס מתייחס לשילוב ומיזוג של  היבטים מנוגדים של עצמך. זה מייצג השלמה פסיכולוגית. אתה צריך להיות יותר פתוח לשילוב תכונותיו של השותך שלך לסקס באופי שלך. קח למשל את אופיו של ההתעלסות. האם היה רגש? היה להט? האם זה היה פרוע? למשגל משקף היבטים של עצמך שאתה מבקש להביע. פרשנות ישירה יותר של החלום עשויה להיות הדרך של הגוף שלך לומר לך שעבר כבר יותר מדי זמן מאז שקיימת יחסי מין. זה עשוי להצביע על רצונות מודחקים וצרכים מיניים שלך לאהבה פיזית ורגשית. אם אתם מחפשים מקום לקיים יחסי מין, אז החלום עשוי לשקף את החיפוש אחר אינטימיות וקרבה. אתה רוצה להצית מחדש קשר מסוים. אם אתה חולם על קיום יחסי מין במקום ציבורי, אז החלום מרמז שאחרים מדברים על מערכת היחסים האישית שלך.

לחלום על סקס עם מישהו שאינו בן הזוג או מישהו משמעותי אחר מעלה חוסר שביעות רצון מהצד הפיזי של מערכת היחסים שלך. מצד שני, זה יכול להיות פנטזיה לא מזיקה. במצבים כאלה, אתה עשוי לגלות כי אתה פחות מעוכב מינית. אולי אתה צריך להביא את אותה תחושה של הרפתקה לתוך מערכת היחסים הקיימת שלך.

לחלום שאתה מקיים יחסי מין עם האקס או מישהו שאינו בן הזוג הנוכחי שלך מציין את ההסתייגויות מיציאה אל מערכת יחסים או סיטואציה חדשה. ייתכן שאתה לחוץ מלחשוף את עצמך ומרגיש התעוררות מחודשת של רגשות ישנים שהרגשת כשעוד היית עם  האקס שלך. אם אתה מתקרב אל תאריך החתונה שלך, אז אין זה נדיר לחוות הרפתקאות אירוטיות במיוחד עם שותפים אחרים שהם לא בן הזוג המיועד שלך. זה יכול להיות בגלל האינטנסיביות של התשוקה המינית עם הארוס שלך. זה יכול להתייחס גם לתפקידים החדשים שאתה עומד לקחת ולאי-הודאות שזה עשוי להביא.

לחלום שאתה מקיים יחסי מין עם זר מייצג חוסר ודאות לגבי העתיד. לחלופין, החלום מאפשר לך להתנסות בחופשיות בלי שום עכבות, מטען רגשי או דעות קדומות הקשורות לאדם שאתה מכיר. בתרחיש כזה, אתה מסוגל להשתחרר ולהביע רצונות, תשוקות ורגשות שלך. בפרט, אם אתה חולם על קיום יחסי מין עם שותפים מרובים באותו זמן, אז זה מצביע על כך שאתה מרגיש מנותק במערכת היחסים האישית שלך. אתה מרגיש שמין הוא רק מעשה נטול כל רגש או תשוקה. אולי חיי המין שלך הפכו לאוטומטיים.

לחלום שאתה מקיים יחסי מין עם ידיד/ה מתייחס לקרבה בניכם. מכיוון שעברתם כל כך הרבה יחד ויודעים כל כך הרבה אחד על השני, הנפש החולמת יכולה לתאר את הקרבה הזאת באמצעות סקס. לחלופין, חלום כזה מעיד על רמה המשיכה בינך לבין הידיד/ה שלך, אבל אתה חושש מכדי לפעול על פיה. כך הרצונות שלך באים לידי ביטוי בחלום.

לחלום שאתה מקיים יחסי מין עם מישהו מפורסם מציין את הנכונות שלך להיות מוצלח. אתה שואף להכרה. קח לדוגמה את הסרטים בהם משתתף סלבריטי זה כרמזים לגבי איפה ומה אתה רוצה להשיג ומגדיר כהצלחה.

לחלום שאתה מקיימים יחסי מין עם הבוס שלך מסמל את הרצונות שלך לסמכות ושליטה. אתה מרגיש מוסמך.

לראות אחרים מקיימים יחסי מין בחלומך מתייחס לרצונות שלך להיות יותר הרפתקני בחיי המין שלך.

לראות את ההורים שלך מקיימים יחסי מין בחלומך מעלה כי אתה רואה היבטים דומים בין היחסים שלהם ומערכת היחסים הנוכחית שלך. רוב האנשים מתכווצים לנוכח  המחשבה של הוריהם מקיימים יחסי מין, כך שתמונות המופיעות בחלום זה באמת מנסה למשוך את תשומת לבך. שקול את מערכת היחסים של ההורים בחיים האמיתיים ומה ניתן ללמוד ממנה.

אולי יעניין אותך גם

סכין

לחלום שאתה נושא סכין מסמל כעס , תוקפנות ו / או פרידה . אולי יש ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *