שיניים

לחלום שיש לך שן נרקבת או שיניים נרקבות מרמז שייתכן כי אמרת משהו שלא היית צריך להגיד . ייתכן שהשמעת מילות שווא או מילות שקר והמילים האלה חוזרים לרדוף אותך.
לחלום שהשיניים שלך זוהרות או בוהקות הן אושר מסמל אושר וסיפוק משאלות

לחלום על צחצוח השיניים שלך מציין כי אתה מרגיש במגננה על כל ביקורת שהופנתה כלפיך . אתה מניח מגן או מחסום כדי להגן על עצמך מפני כאב פוטנציאלי. לחלופין , החלום אומר שאתה עסוק מדי עם המראה שלך ומודאג על איך שאחרים רואים אותך . זה מתייחס לרמת הביטחון העצמי שלך , למאבקים ולאגרסיביות שלך . אתה צריך לדאוג לעצמך ולאינטרסים שלך . אולי , אתה מרגיש כי המעמד שלך לא יציב.
לחלום שאתה לא רוצה לצחצח שיניים מרמז שאתה נוטה להשמיע את דעתך גם אם זה עלול להעליב אחרים. .
לחלום כי השיניים שלך נפלו החוצה ואתה מנסה לתקן אותם ולהשים בחזרה בתוך הפה מסמל חוסר ביטחון עצמי ומבוכה . אתה מפחד שאחרים יידעו על – החסרונות שלך . אם פעלת בשלווה בחלום שלך , אז זה יכול להצביע על כך שאתה יכול להוציא את המיטב מכל מצב . אתה יכול להתעלות מעל לנסיבות שליליות. .

לחלום ששיניים גודלות בכל רחבי הפה שלך מקצה הפה שלך ועד תחת לשונך אומר שאתה נמצא במגננה על משהו ויכול להיות קצת אגרסיבי מדי בנוגע לזה. .
אם אתם חולמים כי השיניים שלכם שבורות או שהן נתלשו ונלקחו , אז זה אומר שאמרת משהו לא נכון בעניין כלשהו. זה מתייחס גם להשלכות של המילים שלך ועל מי / מה שאתה אומר על אחרים. .
לחלום שאתה עוקר שיניים מהפה שלך וזה כואב מתייחס למשהו שאתה לא רוצה לעשות . אם אתה חולם על עקירת שיניים מהפה שלך וזה לא כואב , אז זה אומר כי מצב מסויים לא היה קשה או מעיק כמו שאתה הנחת בתחילה.
” ! השיניים שלי נופלות  ”
חלומות של שיניים נופלות או מתפוררות הם החלומות הנפוצים ביותר שחלומות מצבי רוח מקבלים . התרחיש בחלום טיפוסי כולל שהשיניים שלך מתפוררות בידיים שלך , נושרות בזו אחר זו עם רק טפיחה .קלה , גודלות עקום או מתחילות להירקב . חלומות כאלה הם לא רק מחרידים ומזעזעים , אבל לעתים קרובות הם משאירים אותך עם תמונה שנמשכת לאורך כל היום . אז מה זה אומר?

שיניים נופלות מתייחסות ליהירות:
תיאוריה אחת גורסת כי חלומות על השיניים שלך משקפים את החרדות שלך לגבי המראה שלך ואיך אחרים רואים אותך . השיניים שלך עוזרות להעביר תמונה של אטרקטיביות ויש להם תפקיד חשוב במשחק של פלרטוט, אם זה בחשיפת לבני הפנינים האלה , נשיקה או מזמוז . לפיכך , חלומות כאלה יכולים לנבוע מפחד מדחייה , להרגיש לא מושך , להרגיש לא רצוי מינית או מהזדקנות . לתמוך
ברעיון הזה , מחקר חלומות מצא כי נשים בגיל המעבר דיווחו על תדירות גבוהה יותר של חלומות על שיניהם . אז נראה שיש קורלציה עם הזדקנות ויותר חלומות על שיניים . שיניים הן תכונה חשובה לאטרקטיביות שלך ואיך אתה מוצג לאחרים . לדאוג על איך שאתה נראה הוא חשש טבעי .
שיניים נופלות מתייחסות לתקשורת :
כאשר השיניים חסרות , יכול להיות לך גם קשה יותר לדבר או להגות את דבריך. לכן לחלום על השיניים שנופלות לך עשוי להדגיש כמה בעיית בתקשורת . אתה לא מדבר על משהו או שאתה מרגיש מנוע מלעשות כן . אולי אתה נתקל בקשיים לבטא את עצמך או להעביר את המסר שלך הלאה. .

שיניים נופלות מתייחסות למבוכה :
לחלום כי השיניים נופלות החוצה או נרקבות עשוי להתייחס לפחדים שלך להיות נבוך או לעשות צחוק מעצמך במצב מסויים . אולי אתה מרגיש לא מוכן למשימה וחושש מלהיות מושא ללעג . חלומות אלה הם לעתים קרובות יתר הגזמה של הדאגות והחרדות שלך . ברוב המקרים , כל הדאגות שלך הן לחינם . לפעמים מה שאתה מדמיין הוא הרבה יותר גרוע מהמציאות. .
שיניים נופלות מתייחסות לחוסר אונים :
שיניים משמשות לנשוך, לקרוע , ללעוס ולכרסם. בהקשר זה , שיניים מסמלות כוח . ואובדן שיניים בחלום שלך עשוי להיות מתוך תחושה של חוסר אונים . האם אתה חסר כוח במצב הנוכחי המסויים.
אתה מרגיש מתוסכל כאשר קולך אינו נשמע . ייתכן שתחווה רגשי נחיתות וחוסר ביטחון עצמי במצב או מערכת יחסים בחייך . החלום הזה יכול להיות אינדיקציה לכך שאתה צריך להיות יותר אסרטיבי ולהאמין בחשיבות של מה שיש לך להגיד . .

שיניים נופלות מתייחסות לבריאות :
בספרי פירוש חלומות מסורתיים , חלומות של שיניים חסרות או איבוד שיניים הצביעו על תת תזונה או תזונה לקויה . רעיון זה עשוי עדיין להיות קביל אצל כמה חולמים. החלום יכול גם להיות סימן של בריאות שיניים גרועה ושאתה צריך לבקר רופא שיניים. .

שיניים נופלות מתייחסות למוות :
בדרך כלל אנחנו לא מאמינים כי חלומות הם סימן או חיזוי של אירוע עתידי . עם זאת , קיבלנו מיילים רבים לגבי חלומות של שיניים רופפות , רקובות , נופלות , או שיניים חסרות ועל אם זה אומר כי בן משפחה או חבר קרוב מאוד חולה או על סף מוות . אנחנו כוללים את זה בתור משמעות אפשרית של חלום השיניים הנופלות שלך ואתה יכול להחליט בעצמך. .

שיניים נופלות מתייחסות לכסף :
לחלום כי השיניים נושרות מסמל שיהיה כסף שיגיע אליך . רעיון זה מבוסס על אגדת שן ישנה . אם אתה מאבד שן ומשאיר אותה מתחת לכרית, פיית השיניים תביא לך כסף. .
שיניים נופלות מתייחסות להטעייה : על פי הסינים , ישנה אמירה כי שינייך תיפולנה החוצה אם אתה מספר שקרים . לכן החלום עשוי לרמוז כי אתה משקר או מרמה בעניין כלשהו..

מסקנה :
כאשר מפענחים את חלום השיניים הנופלות שלך , תסתכל על מה שקורה בחיי הערות שלך שיכול להביא את החלום . חלומות שיניים עלולים להתרחש כאשר אתה נמצא במערכת יחסים חדשה , כאשר אתה עובר בין משרות , או במהלך תקופת מעבר בחיים שלך.

אולי יעניין אותך גם

שמלת חתונה

ללבוש שמלת כלה בחלומך מצביע על כך שאתה מעריך וניגש אל מערכת היחסים האישית שלך. ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *