שיער

לראות שיער בחלומך מסמל גבריות מינית,  פיתוי, חושניות והבל.  זה מעיד על האישיות שלך.  אם השיער שלך קשור או סבוך זה מעיד על חוסר וודאות ובלבול בחייך. ייתכן שאינך יכול לחשוב בבירור. אם בחלומך שיערך עובר שינוי דרסטי במראהו, זה אומר שאתה  לוקח כיוון חדש בנושא מסוים בחייך.

לחלום שאתה מסתפר  מציע שאתה חווה אובדן כוח. ייתכן שאתה חש שמשהו מנסה לצנזר אותך. לחלופין, ייתכן  שאתה משנה את דרך החשיבה שלך ואת השאיפות שלך כדי למנוע הרגלים  לא רצויים.

לחלום שאתה מסרק או מעצב את שיערך מציע שאתה שוקל רעיון  , קונספט או דרך חשיבה חדשה. ה ייתכן שאתה  מארגן את המחשבות שלך ומתחיל להבין את שעובר סביבך.  פרשנות ישירה יותר מציעה שהחלום מרמז על בעיות הדימוי העצמי שלך.

לחלום שיש לך שיער ארוך מעיד על כך שאתה חושב רבות לפני שאתה מחליט החלטה מסוימת.  אתה מתמקד במצב או בעיה מסוימת.

לחלום שאתה מאבד את שיערך  מציין שאתה מודאג מהידיעה שאתה מתבגר ומזדקן ומאבד את המיניות והחושניות שלך. אתה עסוק בהתמקדות במראה שלך ובתהליך ההזדקנות. איבוד שיער גם מסמן איבוד כוח, אין לך את הכוח הדרוש לבצע מטלה מסוימת. ייתכן שאתה חש חלש ופגיע.

לחלום שיש לך שיער שיבה מעיד על כך שדבר חשוב  נתגלה לך. זהו  סמל לידע, חכמה  ותובנה. ייתכן שהחלום הוא מטאפורה שנועדה לציין שאתה מרגיש “קל-ראש”.

אולי יעניין אותך גם

שמלת חתונה

ללבוש שמלת כלה בחלומך מצביע על כך שאתה מעריך וניגש אל מערכת היחסים האישית שלך. ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *